
Hurakan HKN-HR15 қайтарымды иіс шығаратын құрылғы
- Бар
- Коды:170838
334 135 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HR15 хош иістендіргіш қайтару құрылғысы ыдыстарды ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын тамақ қалдықтарынан алдын ала тазалауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу орындарында көкөністер мен жемістерді жууға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 270х565х565 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.08 келі |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 10000 мм |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 334 135 ₸


