
Үстелге орнатылатын OZTI MT4 хош иістендіргіш құрылғысы
- Бар
- Коды:294407
208 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Душ құрылғысы OZTI MT4 пайдалануға арналған жуу цехтарында, асүйлерде наубайханаларда, асханаларда, кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, ыдыс-аяқтарды, стақандарды және ас құралдарын ірі тамақ қалдықтарынан алдын ала шаюға, содан кейін оларды ыдыс жуғыш машинаға салуға арналған. Сондай-ақ азық-түлікті жууға арналған. Модель душ пен кранмен, үстелге бекіткішпен және кронштейнмен қабырғаға қосымша бекіткішпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8760.MT004.00 |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Құрылым | екі вентильді |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 208 954 ₸


