
Үстелге орнатылатын OZTI MT2 хош иістендіргіш құрылғысы
- Бар
- Коды:294406
208 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Душ құрылғысы OZTI MT2 пайдалануға арналған жуу цехтарында, асүйлерде наубайханаларда, асханаларда, кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, ыдыс-аяқтарды, стақандарды және ас құралдарын ірі тамақ қалдықтарынан алдын ала шаюға, содан кейін оларды ыдыс жуғыш машинаға салуға арналған. Сондай-ақ азық-түлікті жууға арналған. Модель душ пен кранмен, үстелге бекіткішпен және кронштейнмен қабырғаға қосымша бекіткішпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8760.MT002.00 |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Құрылым | екі вентильді |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 208 954 ₸


