
Шырын сыққыш VIATTO VA-CJ6
- Бар
- Коды:215739
158 485 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CJ6 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, қонақүйлерде, кеңселерде, сондай-ақ үй жағдайларында әртүрлі цитрустық жемістерден балғын шырындар дайындауға арналған. Модель сығуға арналған алмалы-салмалы конусы бар тұрақты аяқтармен, торлы сүзгімен және шүмегі бар шырын ыдысымен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған, шырын ыдысы, конус және сүзгі тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен сығу
- Компоненттерді жылдам құрастыру және бөлшектеу
- Алынбалы компоненттерді тазалаудың қарапайымдылығы
- Пайдалану мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Конустың габариттері: 82х50,2 мм
- Қаптамадағы габариттері: 280x360x475 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте қысқыш тұтқасы бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227435 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 406 мм |
| Тереңдігі | 212 мм |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | цитрус жемістері үшін |
| Ені | 287 мм |
- Бағасы: 158 485 ₸


