
Пластикалық конусы бар VIATTO VA-CJ5 шырын сыққышы
- Бар
- Коды:215716
100 445 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CJ5 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, қонақүйлерде, кеңселерде, сондай-ақ үй жағдайларында әртүрлі цитрустық жемістерден балғын шырындар дайындауға арналған. Модель тұрақты аяқтармен, тамшылатқышы бар тұғырмен, торлы сүзгімен және шүмегі бар шырын ыдысымен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған, шырын ыдысы, сүзгі және конустар берік ABS пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне әртүрлі диаметрлі 3 алынбалы сығу конусы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қолмен сығу
- Компоненттерді жылдам құрастыру және бөлшектеу
- Алынбалы компоненттерді тазалаудың қарапайымдылығы
- Пайдалану мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Конустардың өлшемдері: 83х48,6 / 83х60,5 / 83х70,3 мм
- Қаптамадағы габариттері: 455x252x360 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Түрі | Шырын сыққыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227411 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 412 мм |
| Тереңдігі | 206 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 317 мм |
- Бағасы: 100 445 ₸


