
VIATTO VA-CJ5A тот баспайтын болаттан жасалған конустық шырын сыққыш
- Бар
- Коды:215733
147 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CJ5A шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, қонақүйлерде, кеңселерде, сондай-ақ үй жағдайларында әртүрлі цитрустық жемістерден балғын шырындар дайындауға арналған. Модель тұрақты аяқтармен, тамшылатқышы бар тіреуішпен, сығуға арналған алынбалы конуспен, торлы сүзгімен және шүмегі бар шырын ыдысымен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан, шырын ыдысы мен тұтқаның ұшы берік ABS пластиктен, сүзгі мен конус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен сығу
- Сығуға арналған қорғаныш қақпағы бар ыңғайлы қайырмалы тұтқа
- Компоненттерді жылдам құрастыру және бөлшектеу
- Алынбалы компоненттерді тазалаудың қарапайымдылығы
- Пайдалану мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Конустың габариттері: 82х50,2 мм
- Қаптамадағы габариттері: 380x240x510 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Түрі | Шырын сыққыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227428 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.8 кг |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 202 мм |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 336 мм |
- Бағасы: 147 971 ₸


