
Шырын сыққыш Gemlux GL-PJ900
- Бар
- Коды:81779
470 086 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Platinum сериялы Gemlux GL-PJ900 шырын сыққышы көкөністер мен жемістерден шырын алу үшін жеке үйлер мен пәтерлерде қолданылады. Модель су төгетін шүмегімен және қақпақпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 7,5 литрлік тортқа арналған контейнер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қалдықтарды автоматты түрде бөлу
- Қызып кетуден қорғау: 125 °C температурада автоматты түрде өшіру
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 120 кг/сағ дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 531 мм |
| Тереңдігі | 467 мм |
| Кездейсоқ қосылудан қорғауқорап материалы | тот баспайтын. болат, пластик |
| Айналудың максималды жылдамдығы | 3000 айн/мин. |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Мойын өлшемі | 84 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Біріктірілген |
| Ені | 238 мм |
- Бағасы: 470 086 ₸



