
Шырын сыққыш CanCan CC.MP01
- Бар
- Коды:72502
116 006 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.MP01 шырын сыққышы кафелерде, барларда, фастфуд орындарында және үйде апельсиндерден және басқа да ұсақ цитрус жемістерінен жаңа шырын алу үшін қолданылады. Аспап жұмыс бетінің тік жүрісі бар пресс түрінде жасалған. Тостаған тот баспайтын болаттан жасалған. Корпусқа соғылған күміс өрнегі бар электростатикалық бояу жағылған.
Ерекшеліктері:
- Алынатын шырынның мөлшерін арттыру үшін арнайы қалыптағы үстіңгі пресс
- Кең тостаған және үстіңгі пресс пен сүзгі арасындағы стандартты аралық шырын алу процесін жеңілдетеді және әртүрлі мөлшердегі жемістерді пайдалануға мүмкіндік береді
- Қосымша саңылаулары бар сүзгі шырынның шығуын арттырады және тұнбаның өтуін азайтады
- Стақанға арналған ұстағыш
- Резеңке табандар сырғып кетуден сақтайды
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 50 кг/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Апельсиндерге арналған CC.MPO01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | қара, металл |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 116 006 ₸


