
Шырын сыққыш автоматты CanCan 0603
- Бар
- Коды:227732
1 960 997 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 0603 шырын сыққышы барларда, қонақүйлерде, мейрамханаларда, бизнес орталықтарда және үйде анар, апельсин, грейпфрут, мандарин және лимоннан жаңа шырын алу үшін қолданылады. Модель пресс-білікті іске қосатын қол иінтірегімен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 қос торлы сүзгі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сығуға арналған гидравликалық пресс
- Қақпақ ашылған кезде процесті автоматты түрде тоқтату
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 6 жеміс/мин.
- Жемістің максималды диаметрі: 130 мм
- Пресс-пластинаның өлшемдері: 130x240 мм
- Құю тобының биіктігі: 170 мм
- Қаптамадағы габариттері: 380x500x810 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0603 анар мен цитрустарға арналған |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 1 960 997 ₸


