
Шырын сыққыш CanCan СС.28.OPM01
- Бар
- Коды:60737
1 775 476 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan SS.28.OPM01 автоматты шырын сыққышы апельсиндерден жеміс шырынын алу үшін қолданылады және мейрамханаларда, қонақүйлерде, буфеттерде, сауда немесе ойын-сауық орталықтарында және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады. Құрылғы қол еңбегінің құнын барынша азайта отырып, жемістерді автоматты түрде кесуді және шырын сығуды жүзеге асырады.
Басқарудың қарапайымдылығы, жоғары өнімділік және қауіпсіздік үйлесімі осы жабдықты пайдаланудың тиімділігін қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас жемістерді сақтауға арналған себет
- Қос магнитті қауіпсіздік детекторы
- Алдыңғы қақпақ ашылған кезде жұмысын тоқтататын автоматты қауіпсіздік сақтандырғышы
- Қосалқы бөлшектер ыдыс жуғышта жууға болады (қақпақты қоспағанда)
- Жеміс шырынының тұнбасына арналған сүзгі
- Тот баспайтын болаттан жасалған табақша
- Қосқыш-түймеге ылғалдың түсуіне жол бермейтін қорғаныш силикон
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 28 дана/мин.
- Жеміс мөлшері: 65-80 мм
- Жемістерге арналған себеттің көлемі: 7 кг
- Жеміс қабығына арналған шелектің көлемі: 15 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сығу жинағы S 79998
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 28 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Корпус материалы | пластик, тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | қызғылт сары, ақ |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: 1 775 476 ₸


