
Шырын сыққыш CanCan CC.38.Шынысы бар OPM02
- Бар
- Коды:60735
2 320 581 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC автоматты шырын сыққыш.38.OPM02 апельсиндерден жеміс шырынын алу үшін қолданылады және мейрамханаларда, қонақүйлерде, буфеттерде, сауда немесе ойын-сауық орталықтарында және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады. Құрылғы қол еңбегінің құнын барынша азайта отырып, жемістерді автоматты түрде кесуді және шырын сығуды жүзеге асырады.
Басқарудың қарапайымдылығы, жоғары өнімділік және қауіпсіздік үйлесімі осы жабдықты пайдаланудың тиімділігін қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Шырынға арналған стақан
- Тұтас жемістерді сақтауға арналған себет
- Қос магнитті қауіпсіздік детекторы
- Алдыңғы қақпақ ашылған кезде жұмысын тоқтататын автоматты қауіпсіздік сақтандырғышы
- Қосалқы бөлшектер ыдыс жуғышта жууға болады (қақпақты қоспағанда)
- Жеміс шырынының тұнбасына арналған сүзгі
- Тот баспайтын болаттан жасалған табақша
- Қосқыш-түймеге ылғалдың түсуіне жол бермейтін қорғаныш силикон
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 38 дана/мин.
- Жеміс мөлшері: 65-80 мм
- Жемістерге арналған себеттің көлемі: 15 кг
- Жеміс қабығына арналған шелектің көлемі: 15 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сығу жинағы S 79998
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38 стақанмен |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Корпус материалы | пластик, тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 2 320 581 ₸


