
Шырын сыққыш CanCan CC.38.Арбасы бар OPM04
- Бар
- Коды:60736
4 881 242 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC автоматты шырын сыққыш.38.OPM04 апельсиндерден жеміс шырынын алу үшін қолданылады және мейрамханаларда, қонақүйлерде, буфеттерде, сауда немесе ойын-сауық орталықтарында және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады. Құрылғы қол еңбегінің құнын барынша азайта отырып, жемістерді автоматты түрде кесуді және шырын сығуды жүзеге асырады.
Басқарудың қарапайымдылығы, жоғары өнімділік және қауіпсіздік үйлесімі осы жабдықты пайдаланудың тиімділігін қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған арба
- Апельсин шырынын сақтауға арналған ыдыс
- Тұтас жемістерді сақтауға арналған себет
- Стақандар мен бөтелкелердің биіктігіне қарай реттелетін тот баспайтын болаттан жасалған таба
- Тежегіштері бар дөңгелектер
- Қос магнитті қауіпсіздік детекторы
- Алдыңғы қақпақ ашылған кезде жұмысын тоқтататын автоматты қауіпсіздік сақтандырғышы
- Қосалқы бөлшектер ыдыс жуғышта жууға болады (қақпақты қоспағанда)
- Жеміс шырынының тұнбасына арналған сүзгі
- Қосқыш-түймеге ылғалдың түсуіне жол бермейтін қорғаныш силикон
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 38 дана/мин.
- Жеміс мөлшері: 65-80 мм
- Шырынға арналған ыдыстың көлемі: 5 л
- Жемістерге арналған себеттің көлемі: 15 кг
- Жеміс қабығына арналған шелектің көлемі: 15 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сығу жинағы S 79998
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38 арбамен |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Биіктігі | 1810 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Корпус материалы | пластик, тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 4 881 242 ₸


