
Шырын сыққыш CanCan CC.38.Сыйымдылығы бар OPM03
- Бар
- Коды:60734
3 318 338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC автоматты шырын сыққыш.38.OPM03 апельсиндерден жеміс шырынын алу үшін қолданылады және мейрамханаларда, қонақүйлерде, буфеттерде, сауда немесе ойын-сауық орталықтарында және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады. Құрылғы қол еңбегінің құнын барынша азайта отырып, жемістерді автоматты түрде кесуді және шырын сығуды жүзеге асырады.
Басқарудың қарапайымдылығы, жоғары өнімділік және қауіпсіздік үйлесімі осы жабдықты пайдаланудың тиімділігін қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Апельсин шырынын сақтауға арналған ыдыс
- Тұтас жемістерді сақтауға арналған себет
- Қос магнитті қауіпсіздік детекторы
- Алдыңғы қақпақ ашылған кезде жұмысын тоқтататын автоматты қауіпсіздік сақтандырғышы
- Қосалқы бөлшектер ыдыс жуғышта жууға болады (қақпақты қоспағанда)
- Жеміс шырынының тұнбасына арналған сүзгі
- Тот баспайтын болаттан жасалған табақша
- Қосқыш-түймеге ылғалдың түсуіне жол бермейтін қорғаныш силикон
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 38 дана/мин.
- Жеміс мөлшері: 65-80 мм
- Шырынға арналған ыдыстың көлемі: 5 л
- Жемістерге арналған себеттің көлемі: 15 кг
- Жеміс қабығына арналған шелектің көлемі: 15 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сығу жинағы S 79998
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 38 сыйымдылығы бар |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 92 келі |
| Биіктігі | 980 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Корпус материалы | пластик, тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 3 318 338 ₸


