
Шырын сыққыш Empero EMP.ORG.50-T
- Бар
- Коды:275378
2 193 150 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын сыққыш Empero EMP.ORG.50-T қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен және қауіпсіздік сенсорымен жабдықталған. Конструкцияда аппаратты тез және оңай тазалау қарастырылған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 24 дана/мин
- Жүктеу құрылғысының сыйымдылығы: 12 келі
- Рұқсат етілген жүктеме: 18 кг/жұмыс циклі
- Апельсиннің диаметрі: 60-тан 85 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Цитрус үшін |
| Қуат тұтыну | 370 Вт |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | қызғылт сары |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 910 мм |
| Ені | 420 мм |
| Тереңдігі | 578 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрлері | электрлік |
| Салмағы (қаптамасыз) | 68 келі |
- Бағасы: 2 193 150 ₸


