
Шырын сыққыш GASTRORAG SJ-CJ5
- Бар
- Коды:40820
92 079 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SJ-CJ5 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модель цитрус жемістерінің әртүрлі түрлеріне арналған 3 алынбалы конуспен жабдықталған. Тостаған поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.7 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қара, металл |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 92 079 ₸


