
Шырын сыққыш GASTRORAG HA-007
- Бар
- Коды:40815
101 000 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын сыққыш GASTRORAG HA-007 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модель 2 жылдамдықпен, қалдықтарды автоматты түрде бөлумен және қалдықтар мен шырындарға арналған контейнерлермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Шырынға арналған контейнер: 1,5 л
- Қалдықтарға арналған контейнер: 2,2 л
- Жылдамдық: 7500 / 1100 айн/мин.
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы, артық емес: 10 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат, пластик |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1100-ден 7500 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қара, тот баспайтын. болат |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 101 000 ₸


