
Шырын сыққыш GASTRORAG SJ-CJ4
- Бар
- Коды:40819
75 907 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SJ-CJ4 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модель цитрус жемістерінің әртүрлі түрлеріне арналған 3 алынбалы конуспен жабдықталған. Корпус боялған алюминийден, тостаған поликарбонаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды ұзақтығы, артық емес: 10 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 354 мм |
| Тереңдігі | 218 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қара |
| Ені | 308 мм |
- Бағасы: 75 907 ₸


