
Шырын сыққыш GASTRORAG SJ-CJ6
- Бар
- Коды:40821
167 378 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SJ-CJ6 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модель цитрустардың әртүрлі түрлеріне арналған қысқыш тұтқамен және мультиконуспен жабдықталған. Тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.2 кг |
| Биіктігі | 396 мм |
| Тереңдігі | 212 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1450 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | металл |
| Ені | 287 мм |
- Бағасы: 167 378 ₸


