
Шырын сыққыш Remta PS08
- Бар
- Коды:354815
106 466 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын сыққыш Remta PS08 кафелерде, барларда, фастфуд кәсіпорындарында және үйде цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасау үшін қолданылады. Аспап жұмыс бетінің тік жүрісі бар пресс түрінде жасалған. Модель сенімділігімен және пайдаланудың қарапайымдылығымен ерекшеленеді. Берік корпус беріктікке кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 175 мм |
- Бағасы: 106 466 ₸


