
Шырын сыққыш Robot Coupe J 80 Buffet
- Бар
- Коды:127158
1 489 464 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Robot Coupe J 80 Buffet шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ кеңселер мен қонақүйлерде шырын сығу және алу үшін қолданылады. Модельде жеміс-жидек пен көкөністі тиеуге арналған патенттелген автоматты шұңқыр, итергішсіз жұмыс істеу мүмкіндігі және өзіне-өзі қызмет көрсету кезінде пайдалануды жеңілдету үшін шашырауға қарсы функциясы бар ұзартылған шүмегі бар. Қозғалтқыш блогы мен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- Күнжараға арналған контейнер 6,5 л
- Тамшылауға арналған таба XL
- 2 шүмек: графиндер үшін қысқа және стақандар үшін ұзын
Ерекшеліктері:
- Ингредиенттерді қыздырмайды, осылайша қоректік заттар мен антиоксиданттарды сақтайды
- Қуатты және дыбыссыз мотор аппаратты келушілердің алдында пайдалануға мүмкіндік береді
- Шырынды оңтайлы ағызу үшін көлбеу негіз
- Себетті алу үшін қосымша құралдар қажет емес
- Өзіне-өзі қызмет көрсету үшін мінсіз
Қосымша сипаттамалар:
- Шүмегінің астындағы биіктігі: 172 мм
- Тиеуге арналған құйғыштың диаметрі: 79 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56200B |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 595 мм |
| Тереңдігі | 566 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 262 мм |
- Бағасы: 1 489 464 ₸






