
Шырын сыққыш Robot Coupe J 100 (56100B)
- Бар
- Коды:184353
1 788 153 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын сыққыш Robot Coupe J 100 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шырын сығу және алу үшін қолданылады. Модельде итергішсіз жұмыс істеу мүмкіндігі бар жемістер мен көкөністерді тиеуге арналған патенттелген автоматты шұңқыр және шашырауға қарсы функциясы бар шүмек бар. Алмалы-салмалы тостаған, сүзгі-елеуіш және үккіш диск тот баспайтын болаттан жасалған
Жинақтау:
- Саптама
- Күнжараға арналған контейнер 7,2 л
- Тамшылауға арналған таба
Ерекшеліктері:
- Целлюлозаны автоматты түрде шығару:
- Саптама тортты үздіксіз режимде үстелдің астындағы резервуарға лақтырады
- Күнжараға арналған мөлдір контейнерден шығару
- Сүзгі-елеуіш пен үккіш дискі мұқият санитарлық тазалау үшін оңай алынып тасталады
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 160 л/сағ дейін
- Шүмегінің астындағы биіктігі: 251 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- 49230 жинағы: негіз, тамшы науасы және ұзын шүмек
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Түрі | Шырын сыққыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56100B |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 1 788 153 ₸








