
Шырын сыққыш Robot Coupe J 80
- Бар
- Коды:287135
1 294 320 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын сыққыш Robot Coupe J 80 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шырын сығу және алу үшін қолданылады. Модельде итергішсіз жұмыс істеу мүмкіндігі бар жемістер мен көкөністерді тиеуге арналған патенттелген автоматты шұңқыр бар. Қозғалтқыш блогы, тостаған, себет және құрылғының корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне торт жинауға арналған контейнер мен тамшы науасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Пісірудің жоғары жылдамдығы (6 секундта 1 стакан)
- Ыдыстың толу деңгейін бақылау үшін жартылай мөлдір қабырғалары бар ыдысқа күнжараны автоматты түрде шығару
- Шығару саңылауының астына орнатылған тамшы науасы жұмыс орнын мінсіз таза ұстауға көмектеседі
- Шүмектің ерекше пішіні шырынның шашырауын болдырмайды
- Себет пен сүрткіш диск бітеліп қалмайды, қосымша құралдарды пайдаланбай-ақ тез шешіледі және тазалау оңай
- Шудың төмен деңгейі жабдықты тұтынушының көзінше пайдалануға мүмкіндік береді
- Өнеркәсіптік мақсаттағы асинхронды қозғалтқыш
- Магнитті қорғаныс жүйесі және қозғалтқышты тежеу
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 120 л/сағ дейін
- Шұңқырдың диаметрі: 79 мм
- Шүмектің астындағы пайдалы биіктік: 154 мм
- Күнжараға арналған контейнердің көлемі: 6,5 л
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Диск-үккіш 39911
- Аксессуарлар жиынтығы 49230
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Robot Coupe |
| Түрі | Шырын сыққыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56000B J80 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 506 мм |
| Тереңдігі | 538 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Франция |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 1 294 320 ₸







