
Шырын сыққыш VIATTO VA-SJ995
- Бар
- Коды:130491
76 718 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SJ995 бұрандалы шырын сыққыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сығу арқылы жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Осылайша алынған шырындар қоректік заттарды сақтайды және сыртқы түрі тартымды болады, өйткені оларды өндіру процесінде целлюлозаның қабығы кетпейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдықтар саны: 1
- Шырынға арналған ыдыстың көлемі: 0,6 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VA-CJ995 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 447 мм |
| Тереңдігі | 203 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 56 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 196 мм |
- Бағасы: 76 718 ₸



