
Шырын сыққыш VIATTO VA-SJ2014
- Бар
- Коды:127625
110 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SJ2014 бұрандалы шырын сыққыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында баяу сығу арқылы жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Осылайша алынған шырындар қоректік заттарды сақтайды және сыртқы түрі тартымды болады, өйткені оларды өндіру процесінде целлюлозаның қабығы кетпейді.
Жеткізу көлеміне 3 сүзгі, шырын контейнері және торт контейнері кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдықтар саны: 1
- Шырынға арналған ыдыстың көлемі: 1 л
- Күнжараға арналған контейнердің көлемі: 1 л
- Тиеу тесігінің диаметрі: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157720 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.73 кг |
| Биіктігі | 480 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Қуат | 0.24 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 65 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | металл, қара |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 110 822 ₸


