
Шырын сыққыш VIATTO VCJ-180
- Бар
- Коды:106316
64 453 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VCJ-180 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын алу үшін қолданылады. Корпус металдан, сығу конусы ABS-пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне әртүрлі мөлшердегі жемістерден шырындар алуға арналған пластиктен жасалған 3 саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сүзгі
- Алмалы-салмалы тостаған
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,18 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.8 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | жасыл |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 64 453 ₸


