
Шырын сыққыш Hurakan HKN-CFV60
- Бар
- Коды:71812
69 445 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CFV60 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модель жылдамдықты бірқалыпты реттеумен және тиеу науасының үлкен диаметрімен жабдықталған. Қақпақ пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне щетка мен шырын мен қалдықтарға арналған контейнерлер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Шырынға арналған контейнер: 1,5 л
- Қалдықтарға арналған контейнер: 2,2 л
- Қаптамадағы габариттері: 340х280х505 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148274 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.3 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 12000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 69 445 ₸


