
Шырын сыққыш Hurakan HKN-CFV90
- Бар
- Коды:93518
249 960 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CFV90 шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модель итергішпен және биіктігі реттелетін шүмегімен жабдықталған. Қақпақ пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 5 кг/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170148 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.42 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 2800 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 249 960 ₸


