
Шырын сыққыш Hurakan HKN-SPM жасыл
- Бар
- Коды:80039
76 100 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SPM шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында цитрус жемістерінің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Тостаған, конус және тор тағамдық пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 380х270х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153763 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | жасыл, қызғылт сары |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 76 100 ₸







