
Шырын сыққыш Hurakan HKN-SPME
- Бар
- Коды:255488
74 525 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SPME шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Корпус алюминийден, тостаған, конус және торлар тағамдық пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 330х245х385 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 74 525 ₸


