
Hurakan HKN-CJ01 қолмен шырын сыққыш
- Бар
- Коды:131963
50 404 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CJ01 механикалық шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Түрі | Шырын сыққыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209824 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Пайдалану | цитрус жемістері үшін |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 50 404 ₸


