
Шырын сыққыш Hurakan HKN-CS600L
- Бар
- Коды:94772
147 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CS600L шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модельде магнитті индуктивті қосқыш, шырын мен тортқа арналған шығыс саңылаулары және шырын мен тортты бөлуге арналған тостаған бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қара, қызғылт сары |
| Ені | 170 мм |
- Бағасы: 147 219 ₸


