
Шырын сыққыш Hurakan HKN-CS600H
- Бар
- Коды:94773
117 277 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CS600H шырын сыққышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жемістер мен көкөністердің әртүрлі түрлерінен табиғи шырын жасауға арналған. Модельде магнитті индуктивті қосқыш, шырын мен тортқа арналған шығыс саңылаулары және шырын мен тортты бөлуге арналған тостаған бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170147 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.7 кг |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Пайдалану | әмбебап |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | қара, күрең қызыл |
| Ені | 170 мм |
- Бағасы: 117 277 ₸


