
Шырын салқындатқыш UGUR USM 10
- Бар
- Коды:236930
384 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USM 10 шырын салқындатқышы салқындатылған күйде сақтауға және шырындарды, жеміс-жидек сусындарын, суды және басқа сусындарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында мөлшерлеп беруге арналған. Модель қақпағы мен тамшы науасы бар 1 мөлдір ыдыспен жабдықталған. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алынбалы бөлшектер тиімді тазалауды қамтамасыз етеді
- Хладагент: R134а
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 11 л
- Пайдалы: 10 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 4 кВТ*сағ
- Қаптамадағы габариттері: 280x580x670 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 384 048 ₸


