
Шырын салқындатқыш UGUR USM 3*10
- Бар
- Коды:236959
657 616 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USM 3*10 шырын салқындатқышы салқындатылған күйде сақтауға және шырындарды, жеміс-жидек сусындарын, суды және басқа сусындарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында мөлшерлеп беруге арналған. Модель қақпақтары мен тамшы науалары бар 3 мөлдір ыдыспен жабдықталған. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Алынбалы бөлшектер тиімді тазалауды қамтамасыз етеді
- Хладагент: R134а
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 3х11 л
- Пайдалы: 3х10 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 5,9 кВТ*сағ
- Қаптамадағы габариттері: 640x580x670 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 10 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 657 616 ₸


