
Шырын салқындатқыш VIATTO LSP12LX2
- Бар
- Коды:117544
286 531 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO LSP12LX2 гейзер түріндегі шырын салқындатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шырындар мен басқа сусындарды салқындатуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, тостаған тағамдық поликарбонаттан жасалған.
Аппарат жұмсағы бар сусындар үшін жарамсыз.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 470x450x700 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 12 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 286 531 ₸


