
Шырын салқындатқыш Hurakan HKN-LSJ18x1
- Бар
- Коды:86473
231 540 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LSJ18x1 шырын салқындатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқындатылған күйде сақтау және кейіннен шай, шырындар, кофе және алкогольсіз сусындарды тарату үшін қолданылады. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 360х470х740 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HKN-LSJ18Lx1/ 164128 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 18 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 7-ден 12 °C-қа дейін |
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 231 540 ₸


