
Шырын салқындатқыш Hurakan HKN-LSJ18x2
- Бар
- Коды:86474
301 393 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LSJ18x2 шырын салқындатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқындатылған күйде сақтау және кейіннен шай, шырындар, кофе және алкогольсіз сусындарды тарату үшін қолданылады. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 520х470х740 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HKN-LSJ18Lx2 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 18 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 7-ден 12 °C-қа дейін |
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 301 393 ₸


