
Шырын салқындатқыш Hurakan HKN-LSJ50
- Бар
- Коды:86476
367 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LSJ50 шырын салқындатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқындатылған күйде сақтау және кейіннен шай, шырындар, кофе және алкогольсіз сусындарды тарату үшін қолданылады. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, боялған металдан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 550х545х745 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 353 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 50 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 7-ден 12 °C-қа дейін |
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Ені | 398 мм |
- Бағасы: 367 235 ₸


