
Сплит-жүйе орташа температуралы POLAIR SM 111 M
- Бар
- Коды:83218
487 082 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SM 111 M орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель компрессорлық-конденсаторлық блокпен және ауа салқындатқышпен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Сыртқы блок
- Ішкі блок
- Жарықдиодты шам
- Ұзындығы 5 м жылу оқшаулағыштағы мыс құбырлар жинағы
Ерекшеліктері:
- Буландырғыштың электрлік жібіуі
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Ауа салқындатқыш пен конденсаторлық блок құрғақ азотпен толтырылған
- Жылу алмасу бетінің үлкен болуына байланысты жылу алмастырғыштың кішірейтілген өлшемдері
- Хладагенттің төмендетілген шығыны
- Гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 10,3 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 9,5 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 8,7 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 7,9 м3
- 40°C сыртқы температурада: 7,0 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 7,8м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 7,6 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 7,0 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 6,4 м3
- 40°C сыртқы температурада: 5,8 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 6,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 6,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 5,7 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 5,2 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 4,6 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- 20°C сыртқы температурада: 5,0 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 4,9 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 4,4 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 4,1 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 3,6 м3
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Хладагент мөлшері: 0,39 кг
- Қаптамадағы габариттері: 920х500х816 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін сплит-жүйеден біршама қашықтықта орналастыру үшін)
Салқындату сыйымдылығы қоршаған ортаның 32 °C температурасында көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SM111MF / SM 111 MF / SM111 M (SM111 MF) |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 69.5 кг |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 600 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 284 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 315 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 7-ден 9.3 м3 дейін |
| Тұтынылатын қуат | 0.76 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1070 Вт |
| Сыртқы блоктың ені | 420 мм |
| Ішкі блоктың ені | 415 мм |
- Бағасы: 487 082 ₸


