
Сплит-жүйе орташа температуралы POLAIR SM 232 S
- Бар
- Коды:29966
1 350 042 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SM 232 S орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель компрессорлық-конденсаторлық қондырғымен және терминал блогы бар тарату қорабы бар ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Сыртқы блок:
- Компрессор
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Үрлеу желдеткіші
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Ішкі блок:
- Буландырғыш
- Үрлеу желдеткіші
- Буландырғышты ерітуге арналған жылытқыш
- Конденсатты жинауға арналған таба
- Жарықдиодты шам
- Ұзындығы 5 м жылу оқшаулағыштағы мыс түтіктер жинағы, дренажды түтік – 1 м. Түтіктердің ұштары дәнекерленген немесе қысылған
Ерекшеліктері:
- Буландырғыштың электрлік жібіуі
- Жетекші еуропалық өндірушілердің герметикалық поршеньді компрессоры
- Дроссельдік құрылғы ретінде капиллярлық түтік қолданылады
- Компрессорлық-конденсаторлық блок пен ауа салқындатқыш құрғақ азотпен толтырылған
- Камераның барлық көлеміне суық ауаның біркелкі таралуы
- Монтаждау, бөлшектеу, қосу және пайдалану жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 43 м3
- Сыртқы температура 25°C: 40 м болғанда3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 37 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 34 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 31 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- 20°C сыртқы температурада: 42,2 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 39,6 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 36,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 33,7 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 32 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 37,6 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 35,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 32,6 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 29,7 м3
- 40°C сыртқы температурада: 27,9 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 33 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 30,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 28,3 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 25,8 м3
- 40°C сыртқы температурада: 23,6 м3
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 11,14 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,12 кВТ / 2500 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1800 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,064 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1800 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 9,5 м
- Сору түтігінің диаметрі: 16 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 8 мм
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Қуат қосқышы: 4x 1,5 + 1x 1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Хладагент мөлшері: 0,84 кг
- Қаптамадағы габариттері: 898х988х908 мм
- Қаптама көлемі: 0,81 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін сплит-жүйеден біршама қашықтықта орналастыру үшін)
- Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SM-232S (SM-232SF) КХ875 |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 164 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 704 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 280 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 315 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 418-ден 618 мм-ге дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 23.6-дан 43 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 3.4 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Сыртқы блоктың ені | 790-нан 990 мм-ге дейін |
| Ішкі блоктың ені | 708-ден 781 мм-ге дейін |
- Бағасы: 1 350 042 ₸


