
Сплит-жүйе орташа температуралы POLAIR SM 218 M
- Бар
- Коды:128408
688 291 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Light сериялы POLAIR SM 218 M орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель микроканалды конденсатор блогымен және ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Ішкі блок:
- Буландырғыш
- Желдеткіш
- Сұйықтықты бөлгіш
- Сыртқы блок:
- Іске қосудан қорғайтын аппаратурасы бар компрессор
- Конденсатор
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Жарықдиодты шам
- Автоматты ажыратқышқа қосуға арналған 3м кабель,
- Камерадағы шам мен қосқышты қосуға арналған 5 м кабель
- Бекіткіштерді монтаждау жинағы
Ерекшеліктері:
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- ТЭН көмегімен электрлік еріту
- Электрондық басқару блогы
- Дистациялық мониторинг жүйесіне қосылу мүмкіндігі
- LED-камераны жарықтандыру
- Жылу алмасу бетінің үлкен болуына байланысты жылу алмастырғыштың кішірейтілген өлшемдері
- Хладагенттің төмендетілген шығыны
- Гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 19,8 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 18,4 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 17,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 17 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 16 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 17 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 16,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 15,6 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 14,5 м3
- 40°C сыртқы температурада: 13,3 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 14,4 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 14,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 13,2 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 12,2 м3
- 40°C сыртқы температурада: 11,1 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 12,1 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 11,9 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 10,9 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 9,8 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 8,9 м3
- Конденсатор:
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Ауа салқындатқыш:
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 980х910х830 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін сплит-жүйеден біршама қашықтықта орналастыру үшін)
Салқындату сыйымдылығы қоршаған ортаның 32 °C температурасында көрсетілген. - Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SM218M LIGHT |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 139 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 284 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 315 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 8.9-дан 19.8 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 1.22 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1600 Вт |
| Сыртқы блоктың ені | 715 мм |
| Ішкі блоктың ені | 754 мм |
- Бағасы: 688 291 ₸


