
Сплит-жүйе төмен температуралы POLAIR SB 211 M
- Бар
- Коды:128412
680 443 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SB 211 M Light сериясының орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель микроканалды конденсатор блогымен және ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Сыртқы блок
- Ішкі блок
Ерекшеліктері:
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- ТЭН көмегімен электрлік еріту
- Электрондық басқару блогы
- Дистациялық мониторинг жүйесіне қосылу мүмкіндігі
- LED-камераны жарықтандыру
- Жылу алмасу бетінің үлкен болуына байланысты жылу алмастырғыштың кішірейтілген өлшемдері
- Хладагенттің төмендетілген шығыны
- Гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Ауа салқындатқыш:
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Салқындатқышты толтыру дозасы: 0,44 кг
- Қаптамадағы габариттері: 980х910х830 мм
Салқындату сыйымдылығы қоршаған ортаның 32 °C температурасында көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SB211M LIGHT |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 141 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 284 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 315 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 3.1-ден 13.4 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 1.3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -15 °C дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1263 Вт |
| Сыртқы блоктың ені | 715 мм |
| Ішкі блоктың ені | 754 мм |
- Бағасы: 680 443 ₸



