
Сплит-жүйе төмен температуралы POLAIR SB 214 M
- Бар
- Коды:128413
911 427 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SB 214 M сериялы Light орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель микроканалды конденсатор блогымен және ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Сыртқы блок
- Ішкі блок
Ерекшеліктері:
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- ТЭН көмегімен электрлік еріту
- Электрондық басқару блогы
- Дистациялық мониторинг жүйесіне қосылу мүмкіндігі
- LED-камераны жарықтандыру
- Жылу алмасу бетінің үлкен болуына байланысты жылу алмастырғыштың кішірейтілген өлшемдері
- Хладагенттің төмендетілген шығыны
- Гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Ауа салқындатқыш:
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 980х910х830 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін сплит-жүйеден біршама қашықтықта орналастыру үшін)
Салқындату сыйымдылығы қоршаған ортаның 32 °C температурасында көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SB214M LIGHT |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 151 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 284 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 315 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 4.4-тен 17 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 1.7 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -15 °C дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1485 Вт |
| Сыртқы блоктың ені | 715 мм |
| Ішкі блоктың ені | 754 мм |
- Бағасы: 911 427 ₸



