
Сплит-жүйе төмен температуралы POLAIR SB 331 S
- Бар
- Коды:29975
1 751 407 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SB 331 S төмен температуралы сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель компрессорлық-конденсаторлық қондырғымен және терминал блогы бар тарату қорабы бар ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Сыртқы блок:
- Компрессор
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Үрлеу желдеткіші
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Ішкі блок:
- Буландырғыш
- Үрлеу желдеткіші
- Буландырғышты ерітуге арналған жылытқыш
- Конденсатты жинауға арналған таба
- Жарықдиодты шам
- Ұзындығы 5 м жылу оқшаулағыштағы мыс түтіктер жинағы, дренажды түтік – 1 м. Түтіктердің ұштары дәнекерленген немесе қысылған
Ерекшеліктері:
- Буландырғыштың электрлік жібіуі
- Жетекші еуропалық өндірушілердің герметикалық поршеньді компрессоры
- Дроссельдік құрылғы ретінде капиллярлық түтік қолданылады
- Компрессорлық-конденсаторлық блок пен ауа салқындатқыш құрғақ азотпен толтырылған
- Камераның барлық көлеміне суық ауаның біркелкі таралуы
- Монтаждау, бөлшектеу, қосу және пайдалану жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 19,5 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,102 кВТ
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Беті: 17,8 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,102 кВТ
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 2440 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 9,5 м
- Сору түтігінің диаметрі: 16 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 10 мм
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 4х1,5 + 1х1,5
- Қуат қосқышы: 4x 1,5 + 1x 1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Хладагент мөлшері: 1,3 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1060х1060х950 мм
- Қаптама көлемі: 1,15 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қоршаған ортаның температурасы -30 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін сплит-жүйеден біршама қашықтықта орналастыру үшін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SB-331S (SB-331SF) / КН307 |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 216 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 700 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 503 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 417 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 504 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 3.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -15 °C дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Сыртқы блоктың ені | 813-тен 971 мм-ге дейін |
| Ішкі блоктың ені | 833-тен 905 мм-ге дейін |
- Бағасы: 1 751 407 ₸


