
Сплит-жүйе орташа температуралы POLAIR SM 232 M
- Бар
- Коды:128411
975 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Light сериялы POLAIR SM 232 M орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель микроканалды конденсатор блогымен және ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Ішкі блок:
- Буландырғыш
- Желдеткіш
- Сұйықтықты бөлгіш
- Сыртқы блок:
- Іске қосудан қорғайтын аппаратурасы бар компрессор
- Конденсатор
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Жарықдиодты шам
- Автоматты ажыратқышқа қосуға арналған 3м кабель,
- Камерадағы шам мен қосқышты қосуға арналған 5 м кабель
- Бекіткіштерді монтаждау жинағы
Ерекшеліктері:
- Микроканалды алюминий конденсаторы
- Мыс-алюминий ауа салқындатқышы
- Тығыздалған поршеньді компрессор
- ТЭН көмегімен электрлік еріту
- Электрондық басқару блогы
- Дистациялық мониторинг жүйесіне қосылу мүмкіндігі
- LED-камераны жарықтандыру
- Жылу алмасу бетінің үлкен болуына байланысты жылу алмастырғыштың кішірейтілген өлшемдері
- Хладагенттің төмендетілген шығыны
- Гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 43 м3
- Сыртқы температура 25°C: 40 м болғанда3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 37 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 34 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 31 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- 20°C сыртқы температурада: 42,2 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 39,6 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 36,8 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 33,7 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 32 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 37,6 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 35,2 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 32,6 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 29,7 м3
- 40°C сыртқы температурада: 27,9 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 33 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 30,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 28,3 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 25,8 м3
- 40°C сыртқы температурада: 23,6 м3
- Конденсатор:
- Өнімділігі: 1800 м3/сағат
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,12 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Ауа салқындатқыш:
- Өнімділігі: 1800 м3/сағат
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,064 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Салқындатқышты толтыру дозасы: 0,72 кг
- Қаптамадағы габариттері: 980х910х830 мм
Салқындату сыйымдылығы қоршаған ортаның 32 °C температурасында көрсетілген. - Камера температурасы +10°C болғанда:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Кондиционер түрі | сплит жүйесі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SM232M LIGHT |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 84 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 158 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 284 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 315 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 600 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 23.6-дан 43 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 3095 Вт |
| Сыртқы блоктың ені | 715 мм |
| Ішкі блоктың ені | 754 мм |
- Бағасы: 975 742 ₸



