
Сплит-жүйе орташа температуралы POLAIR ЅМ109 H (R404A)
- Бар
- Коды:244890
660 883 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Horisontal сериялы POLAIR ЅМ109 H орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель компрессорлық-конденсаторлық блокпен және ауа салқындатқышпен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Жинақтау:
- Камера көлемі:
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 9,6 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 8,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 7,9 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 7,2 м3
- 40°C сыртқы температурада: 6,5 м3
- Камераның температурасы +5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 7,3 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 7,1 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 6,5 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 5,9 м3
- 40°C сыртқы температурада: 5,3 м3
- Камераның температурасы +0°C болғанда:
- 20°C сыртқы температурада: 5,9 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 5,7 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 5,2 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 4,7 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 4,1 м3
- Камераның температурасы -5°C болғанда:
- Сыртқы температура 20°C болғанда: 4,6 м3
- Сыртқы температура 25°C болғанда: 4,4 м3
- Сыртқы температура 30°C болғанда: 4,0 м3
- Сыртқы температура 35°C болғанда: 3,6 м3
- Сыртқы температура 40°C болғанда: 3,2 м3
- Камера температурасы +10°C болғанда:
- Қашықтан басқару пульті бар электрондық блок
- Ажыратқышы бар LED шам
- Жалғастырушы құбырлар және термооқшаулау 5 м
Ерекшеліктері:
- ТЭННІҢ автоматты циклдік жібуі
- Жетекші еуропалық өндірушілердің герметикалық поршеньді компрессоры
- Дроссельдік құрылғы ретінде капиллярлық түтік қолданылады
- Компрессорлық-конденсаторлық блок пен ауа салқындатқыш құрғақ азотпен толтырылған
- Жоғары қысымды ажыратқыштар
- Мыс-алюминий жылу алмастырғыштар
- Көлденең және тік беттерге арнайы кронштейндердің көмегімен орнатуға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 6,25 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Сору түтігінің диаметрі: 10 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 6 мм
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 2х 1,5 + 1х 1,5
- Қуат қосқышы: 4x 1 + 1x 1
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Хладагент мөлшері: 0,62 кг
- Қаптамадағы габариттері: 885х665х915 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған ортаның температурасы -30 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Тік беттерге бекітуге арналған кронштейндер
- Қорғауға арналған күнқағар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 415 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 248 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 500 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 420 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 3.2-ден 9.6 м3-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 0.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Сыртқы блоктың ені | 700 мм |
| Ішкі блоктың ені | 415 мм |
- Бағасы: 660 883 ₸


