
Сплит-жүйе орташа температуралы POLAIR SM 113 SDU
- Бар
- Коды:253315
862 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SM 113 SDU орташа температуралық сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель компрессорлық-конденсаторлық қондырғымен және терминал блогы бар тарату қорабы бар ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Сыртқы блок:
- Компрессор
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Үрлеу желдеткіші
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Ішкі блок:
- Буландырғыш
- Үрлеу желдеткіші
- Буландырғышты ерітуге арналған жылытқыш
- Конденсатты жинауға арналған таба
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ":
- Термостат
- Компрессорлық жылытқыш
- ККА желдеткішінің жылдамдығын реттегіш
- Басқару блогының жылытқышы
- Қашықтан басқару пульті
- Жарықдиодты шам
- Ұзындығы 5 м жылу оқшаулағыштағы мыс түтіктер жинағы, дренажды түтік – 1 м. Түтіктердің ұштары дәнекерленген немесе қысылған
Ерекшеліктері:
- Буландырғыштың электрлік жібіуі
- Жетекші еуропалық өндірушілердің герметикалық поршеньді компрессоры
- Дроссельдік құрылғы ретінде капиллярлық түтік қолданылады
- Компрессорлық-конденсаторлық блок пен ауа салқындатқыш құрғақ азотпен толтырылған
- Камераның барлық көлеміне суық ауаның біркелкі таралуы
- Монтаждау, бөлшектеу, қосу және пайдалану жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 6,25 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Сору түтігінің диаметрі: 12 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 6 мм
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 2х 1,5 + 1х 1,5
- Қуат қосқышы: 4x 1,5 + 1x 1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Хладагент мөлшері: 0,575 кг
- Қаптамадағы габариттері: 898х563х908 мм
- Қаптама көлемі: 0,51 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 88 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 704 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 280 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 315 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 418-ден 618 мм-ге дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.84 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Сыртқы блоктың ені | 490-нан 690 мм-ге дейін |
| Ішкі блоктың ені | 408-ден 481 мм-ге дейін |
- Бағасы: 862 895 ₸


