
Сплит-жүйе төмен температуралы POLAIR SB 211 P
- Бар
- Коды:64802
1 291 083 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SB 211 P төмен температуралы сплит-жүйесі тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Модель компрессорлық-конденсаторлық қондырғымен және терминал блогы бар тарату қорабы бар ауа салқындатқышымен жабдықталған. Корпус коррозиядан және механикалық әсерлерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Компрессорлық-конденсаторлық қондырғы
- Жетілдірілген тиімділігі жоғары ауа салқындатқыш
- Модификацияланған терминалдық блоктары бар тарату қорабы
- Ұзындығы 5 м жалғағыш түтіктер жинағы
- Қашықтан басқару пульті бар контроллер (басқару панелін бөлінген жүйеден біршама қашықтықта орналастыру үшін)
Ерекшеліктері:
- Буландырғыштың электрлік жібіуі
- Компрессорлық-конденсаторлық блок және ауа салқындатқыш салқындатқышпен толтырылған
- Камераның барлық көлеміне суық ауаның біркелкі таралуы
- Блоктардың ұштары мен түтіктердің ұштары муфталармен жабдықталған. Оларды бұрау арқылы жалғаған кезде мембрана үзіліп, жабық герметикалық тоңазытқыш контуры пайда болады. Блоктарды қосудың бұл әдісі құбырларды орнатуды айтарлықтай жеңілдетеді, оның уақытын қысқартады және қателерді іс жүзінде жояды
- Монтаждау, бөлшектеу, қосу және пайдалану жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 11,14 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 8,93 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Сору түтігінің диаметрі: 12 мм
- Айдау түтігінің диаметрі: 8 мм
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 2х 1,5 + 1х 1,5
- Қуат қосқышы: 4x 1,5 + 1x 1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Қашықтан басқару пернетақтасы: 2х 0,75
- Хладагент мөлшері: 0,75 кг
- Қаптамадағы габариттері: 820x1270x920 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SB 211 P Professionale |
| Жалпы салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Жалпы салмағы (қаптамасымен) | 136 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 704 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 278 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 315 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 504 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 1.3 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -15 °C дейін |
| Түрі | төмен температуралы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Сыртқы блоктың ені | 525 мм |
| Ішкі блоктың ені | 650 мм |
- Бағасы: 1 291 083 ₸


