
Марихолодмаш МSN 228 сплит-жүйесі орташа температуралы
- Бар
- Коды:85065
802 869 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash MSN 228 орташа температуралық сплит жүйесі тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 45 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайда жұмыс істейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1400 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Беті: 8 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,01 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Еріту түрі: электрлік
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Хладагент: R404a
- Құю дозасы R404a: 0,65 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 23 кВТ
- Еріту қуатын тұтыну: 1,41 кВТ
- Номиналды ток: 12 А
- Сыртқы күштік электрокабель: 3х1,5
- Қаптамадағы габариттері: 820х960х870 мм
Камераның ұсынылатын көлемі қоршаған ортаның 25 °C температурасында көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MSN-228 сплит-жүйесі |
| Сыртқы блоктың салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Ішкі блоктың салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Сыртқы блоктың биіктігі | 740 мм |
| Ішкі блоктың биіктігі | 260 мм |
| Сыртқы блоктың тереңдігі | 345 мм |
| Ішкі блоктың тереңдігі | 380 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 28 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 0.958 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Салқындату сыйымдылығы | 1750 Вт |
| Сыртқы блоктың ені | 730 мм |
| Ішкі блоктың ені | 730 мм |
- Бағасы: 802 869 ₸


