
Шыны жуатын машина Abat МПК-400Ф
- Бар
- Коды:86941
1 113 198 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat MPK-400F шыныаяқ жуу машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандарды, стақандарды, шыныаяқтарды, шағын табақтарды және ас құралдарын жуу үшін қолданылады.
Сумен жанасатын металл бөлшектер мен қаптамалар AISI 304 баспайтын болаттан, спринклер бөлшектері қышқылға төзімді AISI 321 баспайтын болаттан жасалған.
Қаптамаға табақтарды, стақандарды және шыныаяқтарды жууға арналған 2 бейтарап кассета, тұрмыстық техниканы жууға арналған шыныаяқ, табақ ұстағыш және су құятын түтік кіреді.
Ерекшеліктері:
- жуудың 3 режимі
- Ыстық және суық сумен жабдықтау кезіндегі пайдалану
- Жуғыш затты қолмен беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Ваннаны сумен автоматты түрде толтыру
- Батырмалы электрондық панель
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: сағатына 500 табақ*
- Біржолғы жүктеу: 25 стақан / 18 табақ
- Бір цикл үшін шығын:
- Шаю құралы: 1,8 мл
- Жуғыш зат: 9 мл
- Ең төменгі температура:
- Жуу: 60 °С
- Шаю: 85 °С
- Су құбыры желісінің қысымы: 200-ден 400 кПА-ға дейін
- Номиналды тұтынылатын қуат: 3,6 кВТ
- Ұйқы режиміне өту үшін тоқтау уақыты: 40 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлбеу стақан ұстағыш
* Өнімділік диаметрі 73 мм-ге дейінгі стақандар мен диаметрі 190 мм табақтар үшін көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000008924 / 15000008924 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Биіктігі | 865 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Қазандықтың сыйымдылығы | 3.4 л |
| Жуу ваннасының сыйымдылығы | 4 л |
| Ваннаның қыздыру элементінің қуаты | 3 кВТ |
| Қазандықтың қуаты | 2.5 кВТ |
| Сорғының қуаты | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ыстық су төгетін сорғыға (сорғыға) қосылуЖуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсеріциклдегі су шығыны | 3 л |
| Стақандар бойынша өнімділік | 700 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосылатын судың температурасы | 5 °C |
| Жуу циклі | 120 / 180 / 300 сек. |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 1 113 198 ₸







